Kanárský ostrov Gran Canaria
Kanárský ostrov La Palma
Bird of Paradise

Aktuální nabídka Last Minute zájezdů na Kanárské ostrovy a dovolená Kanárské ostrovy 2021 levně. ☀️ All Inclusive pobyty v luxusních hotelech 2021. Zájezdy na Kanárské ostrovy s ubytováním. Ubytování Kanárské ostrovy 2021.

Kanárské ostrovy    >    

Kanárské ostrovy 2021 - Ubytování Kanárské ostrovy 2021

Vyhledávání zájezdů

Kanárské ostrovy podle termínu

Casa Alberto
Dovolená Kanárské ostrovy na jaře 2021 v lokalitě Fuerteventura, v místě Morro Jable v ?hvězdičkovém ubytování Casa Alberto, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 25. duben až neděle 2. květen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 11 %, v aktuální ceně 17190,- CZK.

Vybavení hotelu: Klimatizace, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Lednička, Půjčovna kol, Wifi zdarma, Kuchyňský kout.

Dostupnost: vzdálenost od pláže: 300 m, vzdálenost od letiště: 85 km.
 
Rural La Casona De Yaiza
Dovolená Kanárské ostrovy na jaře 2021 v lokalitě Lanzarote, v místě Yaiza v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Rural La Casona De Yaiza, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 25. duben až neděle 2. květen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 5 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 10 %, v aktuální ceně 22600,- Kč.

Vybavení hotelu: Vnější bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Potápěčské centrum, Fitness, Bar, Dětský bazén, Hotelová restaurace, Půjčovna kol, Wifi zdarma.

Dostupnost: vzdálenost od pláže: 5,4 km, vzdálenost od letiště: 20 km.
 
Castillo Playa
Dovolená Kanárské ostrovy na jaře 2021 v lokalitě Fuerteventura, v místě Caleta de Fuste v ?hvězdičkovém ubytování Castillo Playa, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 25. duben až neděle 2. květen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 10 %, v aktuální ceně 15490,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4.6 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).

Vybavení hotelu: Vnější bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Lednička, Dětské hřiště, Dětský bazén, Golf, Surfování, Potápěčské centrum, Bar, Bezbariérový přístup, Wifi zdarma, Kuchyňský kout.

Dostupnost: vzdálenost od pláže: 150 m, vzdálenost od letiště: 8 km.
 
Bahia Calma Beach
Dovolená Kanárské ostrovy na jaře 2021 v lokalitě Fuerteventura, v místě Costa Calma v 3hvězdičkovém ubytování Bahia Calma Beach, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 25. duben až neděle 2. květen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 5 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 10 %, v aktuální ceně 19090,- Kč.

Vybavení hotelu: Klimatizace, Vnější bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Lednička, Dětské hřiště, Dětský bazén, Golf, Surfování, Potápěčské centrum, Bar, Hotelová restaurace, Půjčovna kol, Kuchyňský kout.
 
Rural La Casona De Yaiza
Dovolená Kanárské ostrovy na jaře 2021 v lokalitě Lanzarote, v místě Yaiza v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Rural La Casona De Yaiza, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 25. duben až neděle 2. květen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 4 %, v aktuální ceně 27200,- CZK.

Vybavení hotelu: Vnější bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Potápěčské centrum, Fitness, Bar, Dětský bazén, Hotelová restaurace, Půjčovna kol, Wifi zdarma.

Dostupnost: vzdálenost od pláže: 5,4 km, vzdálenost od letiště: 20 km.
 
Occidental Jandía Royal Level
Dovolená Kanárské ostrovy na jaře 2021 v lokalitě Fuerteventura, v místě Playa de Jandía v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Occidental Jandía Royal Level, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 25. duben až neděle 9. květen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 5 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, lázeňské, v aktuální ceně 57400,- Kč.

Vybavení hotelu: Klimatizace, Vnější bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Fitness, Bar, Hotelová restaurace, Hotel bez dětí, Wifi zdarma.

Dostupnost: vzdálenost od pláže: 400 m, vzdálenost od letiště: 90 km.
 
Occidental Jandía Royal Level
Dovolená Kanárské ostrovy na jaře 2021 v lokalitě Fuerteventura, v místě Playa de Jandía v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Occidental Jandía Royal Level, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 25. duben až neděle 9. květen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, lázeňské, v aktuální ceně 65700,- CZK.

Vybavení hotelu: Klimatizace, Vnější bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Fitness, Bar, Hotelová restaurace, Hotel bez dětí, Wifi zdarma.

Dostupnost: vzdálenost od pláže: 400 m, vzdálenost od letiště: 90 km.
 
Innside By Meliá Fuerteventura
Dovolená Kanárské ostrovy na jaře 2021 v lokalitě Fuerteventura v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Innside By Meliá Fuerteventura, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 25. duben až neděle 2. květen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 5 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, lázeňské, v aktuální ceně 34200,- Kč.
 
Iberostar Playa Gaviotas
Dovolená Kanárské ostrovy na jaře 2021 v lokalitě Fuerteventura, v místě Jandia v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Iberostar Playa Gaviotas, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 25. duben až neděle 9. květen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, lázeňské, v aktuální ceně 49900,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4.8 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).

Vybavení hotelu: Klimatizace, Vnější bazén, Vnitřní bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Minibar, Bar, Lednička, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Tenis, Volejbal, Surfování, Potápěčské centrum, Fitness, Animační programy, Bezbariérový přístup, Bowling, Hotelová restaurace, Kavárna, Nonstop recepce, Půjčovna kol, Wifi zdarma.

Dostupnost: vzdálenost od pláže: 0 m, vzdálenost od centra města: 3 km, vzdálenost od letiště: 86 km.
 
Hotel H10 Tindaya
Dovolená Fuerteventura, v 4hvězdičkovém ubytování - Hotel H10 Tindaya s délkou 8 dní, v termínu 25. duben 2021 až 2. květen 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Polopenze, jarní luxusní zájezd leteckou přepravou v ceně 22800 Kč.
 

Zobrazeno 41-50 z 8626 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaFirotourInviaTravel portal

Kanárské ostrovy podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaFirotourInviaTravel portal