Kanárský ostrov Gran Canaria
Kanárský ostrov La Palma
Bird of Paradise

Aktuální nabídka ubytování v apartmánech na Kanárských ostrovech u moře za nejlepší ceny online. Levné soukromé apartmány u moře a Last Minute dovolená na Kanárských ostrovech. All Inclusive apartmány u moře s bazénem. Apartmány Kanárské ostrovy letecky, vlastní dopravou nebo autobusem. Kanárské ostrovy 2018/2019.

1Kanarskeostrovy.cz    >    

Apartmány na Kanárských ostrovech u moře - Kanárské ostrovy 2018/2019

Vyhledávání zájezdů

Pobyty podle odjezdu

Gema Aguamarina Golf Apartments
Dovolená Kanárské ostrovy 2019 - Tenerife v 3hvězdičkovém ubytování Gema Aguamarina Golf Apartments, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu úterý 16. duben až úterý 23. duben, s dopravou letecky, z letiště Vídeň, s odletem za 121 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 26961,- Kč.
 
Apartamentos El Palmar
Dovolená Kanárské ostrovy 2019 - Gran Canaria v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Apartamentos El Palmar, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu úterý 23. červenec až úterý 30. červenec, s dopravou letecky, z letiště Budapešť, s odletem za 219 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní first minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 29104,- Kč.
 
Apartamentos El Palmar
Dovolená Kanárské ostrovy 2019 - Gran Canaria v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Apartamentos El Palmar, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu středa 21. srpen až středa 28. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 248 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní first minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 31975,- Kč.
 

Zobrazeno 1-3 z 3 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Kanárské ostrovy podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal