All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Apartmány na Kanárských ostrovech - Kanárské ostrovy 2021

Aktuální nabídka ubytování v apartmánech na Kanárských ostrovech za nejlepší ceny online. Dovolená v soukromých apartmánech a rekreačních domech na Kanárských ostrovech 2021. Levné Last Minute zájezdy s pobyty v soukromí. Kanárské ostrovy 2021.

Apartmány na Kanárských ostrovech podle termínu

Apartamentos Villa Florida
★★★
Dovolená Kanárské ostrovy na jaře 2021 v lokalitě Fuerteventura v 3hvězdičkovém ubytování Apartamentos Villa Florida, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 23. květen až neděle 30. květen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové aktuálně ceně 20000,- CZK.
Park Plaza Apartments
★★
Dovolená Kanárské ostrovy na jaře 2021 v lokalitě Tenerife v 2hvězdičkovém ubytování Park Plaza Apartments, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 24. květen až pondělí 31. květen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 8 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 133068,- Kč.
Hovima Santa Maria Aparthotel
★★★
Dovolená Tenerife, v 3hvězdičkovém ubytování - Hovima Santa Maria Aparthotel s délkou 8 dní, v termínu 18. červen 2021 až 25. červen 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Polopenze, letní zájezd leteckou přepravou v ceně 20690 Kč.
Park Plaza Apartments
★★
Dovolená Kanárské ostrovy v létě 2021 v lokalitě Tenerife v 2hvězdičkovém ubytování Park Plaza Apartments, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 21. červen až pondělí 28. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 36 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní zájezdy pobytové levně se slevou 1 %, v aktuální online ceně 21797,- Kč.
Aparthotel Veril Playa
★★★
👍👍👍👍👍
4.6/5 Fantastické (10 hodnocení)
Dovolená Kanárské ostrovy v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Gran Canaria v 3hvězdičkovém ubytování Aparthotel Veril Playa, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 23. červenec až pondělí 2. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 68 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové aktuálně ceně 24283,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4.6 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Aparthotel Veril Playa
★★★
👍👍👍👍👍
4.6/5 Fantastické (10 hodnocení)
Dovolená Kanárské ostrovy v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Gran Canaria v 3hvězdičkovém ubytování Aparthotel Veril Playa, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 30. červenec až pátek 6. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 75 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 20487,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.6 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Aparthotel Veril Playa
★★★
👍👍👍👍👍
4.6/5 Fantastické (10 hodnocení)
Dovolená Kanárské ostrovy na podzim 2021 v lokalitě Gran Canaria v 3hvězdičkovém ubytování Aparthotel Veril Playa, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 8. říjen až pondělí 18. říjen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 145 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové aktuálně ceně 24283,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4.6 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).

Zobrazeno 1-7 z 7 nalezených

Dovolenou Kanárské ostrovy 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí žlutého vyhledávacího formuláře. Pokud ale máte přibližnou představu kdy na Kanárské ostrovy vyjet, zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené na Kanárských ostrovech vybráním příslušného měsíce:

Pobyt na Kanárských ostrovech si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si na Kanárských ostrovech žádnou lokalitu? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Kuba apartmány, Kypr apartmány, Maďarsko apartmány nebo například dovolenou Madeira apartmány? Další možností je třeba Maledivy apartmány.


Termíny dovolené můžete vybírat podle jednotlivých sekcí jako jsou roky 2021 a 2022, podle stravy jako je All Inclusive, plná penze, polopenze, Ultra All Inclusive nebo snídaně. Další kritériem může být třeba doprava - ať už vlastní nebo letecká, typ zájezdy - například pouze pro seniory, podle nejlepších recenzí atd.


Kanárské ostrovy - Kanáry jsou sopečného původu. Těchto sedm hlavních ostrovů leží v saharské Africe západně od Maroka o rozloze 7447 kilometrů čtverečních.

El Hierro je nejmenší ze všech Kanárských ostrovů (s rozlohou 278 km čtverečních). Od turistického ruchu jste na své all inclusive dovolené na tomto ostrově uchráněni vzhledem k nedostatečnému výskytu písečných pláží. El Hierro se však může pyšnit krásnou nespoutanou krajinou i mořskou přírodní rezervací na jihu, která je vysloveně rájem pro potápěče.

Fuerteventura je nejdelším z Kanárských ostrovů a jeho vnitrozemí připomíná spíše Saharu. Panuje zde drsnější podnebí než na ostatních Kanárských ostrovech, a to na základě vlivu chladnějšího větru. Na své all-inclusive dovolené spatříte duny, skalnaté horské hřebeny a velmi málo vegetace. Oproti tomu však Fuerteventura nabízí překrásné bílé písečné pláže a zejména milovníci surfingu i windsurfingu si zde přijdou na své.

Ostrov Gran Canaria je z Kanárských ostrovů nejhustěji osídlený a také turisty nejvyhledávanější. Navštíví jej ročně až 1,5 milionu turistů. Díky své rozmanitosti a pestré krajině dostal tento ostrov přezdívku „miniaturní kontinent“. Správním střediskem Gran Canarie je půvabné historické městečko Las Palmas. Gran Canaria se může pochlubit zhruba 160ti písečnými plážemi na pobřeží dlouhém 236 kilometrů.

La Gomera je malým ostrůvkem s hornatou krajinou, který své návštěvníky láká k pěším výletům, kteří sem zavítají většinou na jeden den ze sousedního 32 kilometrů vzdáleného Tenerife. Na La Gomeře se nachází vzácný prales s výjimečnou flórou, který je zařazen mezi světové přírodní památky UNESCO. Tento národní park zvaný Garajonay se rozprostírá na ploše 400 kilometrů a každoročně zde tráví svou All Inclusive dovolenou mnoho turistů.

Lanzarote neboli „Ohňový ostrov“ je z velké části pokryt různými odstíny ztuhlé lávy, zejména pak návštěvníci mohou obdivovat měsíční krajinu ve vnitrozemí tohoto ostrova, kde se nevyskytuje téměř žádná vegetace. Díky široké škále barev této krajiny je Lanazrote považován za nejmalebnější ostrov z celého souostroví. Pláže jsou na Lanzarote pokryty bílým či zlatavým pískem.

La Palma - tento úchvatný ostrov je opodstatněně nazýván „Zeleným ostrovem“. Díky nejvydatnějším srážkám ze všech Kanárských ostrovů právě La Palma oplývá bujnou vegetací. Také zde dobře vzkvétá díky hojnosti vody zemědělství (pěstuje se zde např. tabák, banány, hrozny a avokádo). Sice se na La Palmě nevyskytuje dostatek pěkných pláží jako u ostatních ostrovů, ale rozmanitá krajina má svým turistům jistě také co nabídnout, láká k ativně přožité all-inclusive dovolené - k pěším toulkám, ale také k relaxaci a potápění.

Tenerife leží mezi ostrovy La Gomera a Gran Canaria a je největším z Kanárských ostrovů. Jeho správním a nejhustěji osídleným střediskem je Santa Cruz. Tento ostrov je vyhledáván zejména pro své příznivé podnebí a výborné podmínky k pěší turistice. Milovníci vodních sportů si zde přijdou také na své, zejména vodního lyžování a paraglidingu.