Kanárský ostrov Gran Canaria
Kanárský ostrov La Palma
Bird of Paradise

Aktuální nabídka dovolené na Kanárských ostrovech v březnu 2021. Last Minute zájezdy na Kanárské ostrovy za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v březnu na Kanárských ostrovech. Kanárské ostrovy All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Březen na Kanárských ostrovech.

1Kanarskeostrovy.cz    >    

Dovolená na Kanárských ostrovech - březen 2021

Vyhledávání zájezdů

Last Minute zájezdy na Kanárské ostrovy v březnu 2021

Checkin Bungalows Atlantida
Dovolená Kanárské ostrovy na jaře 2021 v lokalitě Tenerife v 3hvězdičkovém ubytování Checkin Bungalows Atlantida, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. březen až pondělí 8. březen, s dopravou letecky, z letiště Budapešť, s odletem za 96 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 36 %, v aktuální ceně 18600,- Kč.
 
Bahia Princess
Dovolená Kanárské ostrovy na jaře 2021 v lokalitě Tenerife v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Bahia Princess, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. březen až pátek 12. březen, s dopravou letecky, z letiště Budapešť, s odletem za 96 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 34 %, v aktuální ceně 35858,- Kč.
 
Hg Cristian Sur
Dovolená Kanárské ostrovy na jaře 2021 v lokalitě Tenerife v 3hvězdičkovém ubytování Hg Cristian Sur, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. březen až pondělí 8. březen, s dopravou letecky, z letiště Budapešť, s odletem za 96 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 33 %, v aktuální ceně 21504,- Kč.
 
Guayarmina Princess
Dovolená Kanárské ostrovy na jaře 2021 v lokalitě Tenerife v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Guayarmina Princess, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. březen až pondělí 15. březen, s dopravou letecky, z letiště Budapešť, s odletem za 96 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 32 %, v aktuální ceně 59307,- Kč.
 • Klimatizace
 • Vnější bazén
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
 • Minibar
 • Bar
 • Tenis
 • Volejbal
 • Surfování
 • Animační programy
 • Bezbariérový přístup
 • Hotel bez dětí
 
Riu Palace Tenerife
Dovolená Kanárské ostrovy na jaře 2021 v lokalitě Tenerife v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Riu Palace Tenerife, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. březen až pátek 12. březen, s dopravou letecky, z letiště Budapešť, s odletem za 96 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 32 %, v aktuální ceně 53116,- Kč.
 
Green Garden Resort And Suites
Dovolená Kanárské ostrovy na jaře 2021 v lokalitě Tenerife v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Green Garden Resort And Suites, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. březen až pátek 12. březen, s dopravou letecky, z letiště Budapešť, s odletem za 96 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 28 %, v aktuální ceně 28352,- Kč.
 
Best Tenerife
Dovolená Kanárské ostrovy na jaře 2021 v lokalitě Tenerife v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Best Tenerife, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. březen až pátek 12. březen, s dopravou letecky, z letiště Budapešť, s odletem za 96 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 22 %, v aktuální ceně 43145,- Kč.
 
Best Tenerife
Dovolená Kanárské ostrovy na jaře 2021 v lokalitě Tenerife v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Best Tenerife, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. březen až pondělí 15. březen, s dopravou letecky, z letiště Budapešť, s odletem za 96 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 21 %, v aktuální ceně 52459,- Kč.
 
Hotel Botanico
Dovolená Kanárské ostrovy na jaře 2021 v lokalitě Tenerife v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Botanico, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. březen až pátek 12. březen, s dopravou letecky, z letiště Budapešť, s odletem za 96 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 15 %, v aktuální ceně 76127,- Kč.
 
Royal Garden Villas
Dovolená Kanárské ostrovy na jaře 2021 v lokalitě Tenerife v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Royal Garden Villas, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. březen až pondělí 15. březen, s dopravou letecky, z letiště Budapešť, s odletem za 96 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 15 %, v aktuální ceně 107082,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 1122 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Kanárské ostrovy podle měsíce odjezdu

Kanárské ostrovy All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal