Kanárský ostrov Gran Canaria
Kanárský ostrov La Palma
Bird of Paradise

Dovolená Kanárské ostrovy v březnu 2022. Aktuální nabídka dovolené na Kanárských ostrovech v březnu 2022. Zájezdy Kanárské ostrovy za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v březnu na Kanárských ostrovech.

Kanárské ostrovy    >    

Kanárské ostrovy březen 2022

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Kanárské ostrovy v březnu 2022

Alexandre Hotel La Siesta
Dovolená Kanárské ostrovy na jaře 2022 v lokalitě Tenerife, v místě Playa de las Américas v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Alexandre Hotel La Siesta, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. březen až úterý 15. březen, s dopravou letecky, z letiště Budapešť, s odletem za 315 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 23 %, v aktuální ceně 57317,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4.5 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).

Vybavení hotelu: Klimatizace, Vnější bazén, Vnitřní bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Minibar, Bar, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Tenis, Volejbal, Golf, Fitness, Animační programy, Bezbariérový přístup, Bowling, Hotelová restaurace, Kavárna, Nonstop recepce, Půjčovna kol, Wifi zdarma.

Dostupnost: vzdálenost od pláže: 700 m, vzdálenost od centra města: 100 m, vzdálenost od letiště: 19 km.
 
Best Tenerife
Dovolená Kanárské ostrovy na jaře 2022 v lokalitě Tenerife, v místě Playa de las Américas v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Best Tenerife, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. březen až sobota 12. březen, s dopravou letecky, z letiště Budapešť, s odletem za 315 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 20 %, v aktuální ceně 36285,- Kč.

Vybavení hotelu: Klimatizace, Vnější bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Minibar, Bar, Lednička, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Tenis, Fitness, Animační programy, Hotelová doprava, Hotelová restaurace, Kavárna, Nonstop recepce, Wifi zdarma.

Dostupnost: vzdálenost od pláže: 300 m, vzdálenost od centra města: 1000 m.
 
H10 Atlantic Sunset
Dovolená Kanárské ostrovy na jaře 2022 v lokalitě Tenerife, v místě Playa Paraiso v luxusním 5hvězdičkovém ubytování H10 Atlantic Sunset, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. březen až sobota 12. březen, s dopravou letecky, z letiště Budapešť, s odletem za 315 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 20 %, v aktuální ceně 49603,- CZK.

Vybavení hotelu: Klimatizace, Vnější bazén, Vnitřní bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Minibar, Bar, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Golf, Fitness, Animační programy, Hotelová restaurace, Kavárna.

Dostupnost: vzdálenost od pláže: 150 m, vzdálenost od centra města: 150 m, vzdálenost od letiště: 30 km.
 
H10 Atlantic Sunset
Dovolená Kanárské ostrovy na jaře 2022 v lokalitě Tenerife, v místě Playa Paraiso v luxusním 5hvězdičkovém ubytování H10 Atlantic Sunset, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. březen až úterý 15. březen, s dopravou letecky, z letiště Budapešť, s odletem za 315 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 20 %, v aktuální ceně 60554,- Kč.

Vybavení hotelu: Klimatizace, Vnější bazén, Vnitřní bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Minibar, Bar, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Golf, Fitness, Animační programy, Hotelová restaurace, Kavárna.

Dostupnost: vzdálenost od pláže: 150 m, vzdálenost od centra města: 150 m, vzdálenost od letiště: 30 km.
 
H10 Costa Adeje Palace
Dovolená Kanárské ostrovy na jaře 2022 v lokalitě Tenerife, v místě La Caleta v luxusním 4hvězdičkovém ubytování H10 Costa Adeje Palace, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. březen až sobota 12. březen, s dopravou letecky, z letiště Budapešť, s odletem za 315 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 16 %, v aktuální ceně 55267,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4.6 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).

Vybavení hotelu: Klimatizace, Vnější bazén, Vnitřní bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Minibar, Bar, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Tenis, Volejbal, Golf, Klidná lokalita, Fitness, Animační programy, Hotelová doprava, Hotelová restaurace, Kavárna, Nonstop recepce, Půjčovna kol, Wifi zdarma.

Dostupnost: vzdálenost od pláže: 400 m, vzdálenost od centra města: 2 km, vzdálenost od letiště: 22 km.
 
H10 Las Palmeras
Dovolená Kanárské ostrovy na jaře 2022 v lokalitě Tenerife, v místě Playa de las Américas v luxusním 4hvězdičkovém ubytování H10 Las Palmeras, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 2. březen až středa 9. březen, s dopravou letecky, z letiště Vídeň, s odletem za 316 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 24 %, v aktuální ceně 35044,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.3 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

Vybavení hotelu: Klimatizace, Vnější bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Minibar, Bar, Lednička, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Tenis, Volejbal, Fitness, Animační programy, Hotelová restaurace, Kavárna, Nonstop recepce, Půjčovna kol, Wifi zdarma.

Dostupnost: vzdálenost od pláže: 500 m, vzdálenost od letiště: 19 km.
 
H10 Ocean Suites
Dovolená Kanárské ostrovy na jaře 2022 v lokalitě Fuerteventura, v místě Corralejo v luxusním 4hvězdičkovém ubytování H10 Ocean Suites, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 5. březen až sobota 12. březen, s dopravou letecky, z letiště Vídeň, s odletem za 319 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 31 %, v aktuální ceně 23714,- CZK.

Vybavení hotelu: Klimatizace, Vnější bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Minibar, Bar, Lednička, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Tenis, Volejbal, Surfování, Animační programy, Hotelová restaurace, Nonstop recepce, Půjčovna kol, Wifi zdarma.

Dostupnost: vzdálenost od pláže: 300 m, vzdálenost od centra města: 1,5 km, vzdálenost od letiště: 40 km.
 
Sol Tenerife
Dovolená Kanárské ostrovy na jaře 2022 v lokalitě Tenerife, v místě Playa de las Américas v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Sol Tenerife, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 5. březen až sobota 19. březen, s dopravou letecky, z letiště Budapešť, s odletem za 319 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 21 %, v aktuální ceně 49603,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.2 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

Vybavení hotelu: Klimatizace, Vnější bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Minibar, Bar, Lednička, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Tenis, Volejbal, Golf, Surfování, Potápěčské centrum, Silnice kolem hotelu, Fitness, Animační programy, Hotelová restaurace, Nonstop recepce, Wifi zdarma, Kuchyňský kout.

Dostupnost: vzdálenost od pláže: 400 m, vzdálenost od centra města: 200 m, vzdálenost od letiště: 19 km.
 
H10 Ocean Dunas
Dovolená Kanárské ostrovy na jaře 2022 v lokalitě Fuerteventura v luxusním 4hvězdičkovém ubytování H10 Ocean Dunas, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 5. březen až sobota 12. březen, s dopravou letecky, z letiště Vídeň, s odletem za 319 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 19 %, v aktuální ceně 23066,- CZK.
 
H10 Suites Lanzarote Gardens
Dovolená Kanárské ostrovy na jaře 2022 v lokalitě Lanzarote v luxusním 4hvězdičkovém ubytování H10 Suites Lanzarote Gardens, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 5. březen až sobota 12. březen, s dopravou letecky, z letiště Vídeň, s odletem za 319 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 19 %, v aktuální ceně 22082,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.6 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
 

Zobrazeno 1-10 z 29 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaFirotourInviaTravel portal

Kanárské ostrovy podle měsíce odjezdu

Kanárské ostrovy All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaFirotourInviaTravel portal