Kanárský ostrov Gran Canaria
Kanárský ostrov La Palma
Bird of Paradise

Aktuální nabídka dovolené na Kanárských ostrovech v červnu 2021. Last Minute zájezdy na Kanárské ostrovy za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v červnu na Kanárských ostrovech. Kanárské ostrovy All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Červen na Kanárských ostrovech.

1Kanarskeostrovy.cz    >    

Dovolená na Kanárských ostrovech - červen 2021

Vyhledávání zájezdů

Last Minute zájezdy na Kanárské ostrovy v červnu 2021

Sol Puerto De La Cruz Tenerife (Ex. Tryp Puerto De La Cruz)
Dovolená Kanárské ostrovy v létě 2021 v lokalitě Tenerife v 3hvězdičkovém ubytování Sol Puerto De La Cruz Tenerife (Ex. Tryp Puerto De La Cruz), s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. červen až úterý 8. červen, s dopravou letecky, z letiště Vídeň, s odletem za 252 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 35 %, v aktuální ceně 14975,- Kč.
 
Hg Tenerife Sur
Dovolená Kanárské ostrovy v létě 2021 v lokalitě Tenerife v 3hvězdičkovém ubytování Hg Tenerife Sur, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. červen až úterý 8. červen, s dopravou letecky, z letiště Vídeň, s odletem za 252 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 25 %, v aktuální ceně 19439,- Kč.
 
Oro Blanco
Dovolená Kanárské ostrovy v létě 2021 v lokalitě Tenerife v 3hvězdičkovém ubytování Oro Blanco, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 3. červen až čtvrtek 10. červen, s dopravou letecky, z letiště Vídeň, s odletem za 254 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 36 %, v aktuální ceně 13586,- Kč.
 
Sol Puerto De La Cruz Tenerife (Ex. Tryp Puerto De La Cruz)
Dovolená Kanárské ostrovy v létě 2021 v lokalitě Tenerife v 3hvězdičkovém ubytování Sol Puerto De La Cruz Tenerife (Ex. Tryp Puerto De La Cruz), s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 3. červen až čtvrtek 10. červen, s dopravou letecky, z letiště Vídeň, s odletem za 254 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 36 %, v aktuální ceně 14031,- Kč.
 
Vincci Tenerife Golf
Dovolená Kanárské ostrovy v létě 2021 v lokalitě Tenerife v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Vincci Tenerife Golf, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 3. červen až čtvrtek 10. červen, s dopravou letecky, z letiště Vídeň, s odletem za 254 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 34 %, v aktuální ceně 22199,- Kč.
 • Vnější bazén
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
 • Minibar
 • Bar
 • Dětský koutek
 • Dětské hřiště
 • Dětský bazén
 • Tenis
 • Volejbal
 • Golf
 • Surfování
 • Klidná lokalita
 • Fitness
 • Animační programy
 • Bezbariérový přístup
 • Půjčovna aut/motorek
 
Sol Tenerife
Dovolená Kanárské ostrovy v létě 2021 v lokalitě Tenerife v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Sol Tenerife, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 3. červen až čtvrtek 10. červen, s dopravou letecky, z letiště Vídeň, s odletem za 254 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 33 %, v aktuální ceně 16920,- Kč.
 
Hovima Santa Maria
Dovolená Kanárské ostrovy v létě 2021 v lokalitě Tenerife v 3hvězdičkovém ubytování Hovima Santa Maria, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 3. červen až čtvrtek 10. červen, s dopravou letecky, z letiště Vídeň, s odletem za 254 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 32 %, v aktuální ceně 15809,- Kč.
 
Hg Tenerife Sur
Dovolená Kanárské ostrovy v létě 2021 v lokalitě Tenerife v 3hvězdičkovém ubytování Hg Tenerife Sur, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 3. červen až čtvrtek 10. červen, s dopravou letecky, z letiště Vídeň, s odletem za 254 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 30 %, v aktuální ceně 14878,- Kč.
 
Ponderosa
Dovolená Kanárské ostrovy v létě 2021 v lokalitě Tenerife v 3hvězdičkovém ubytování Ponderosa, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 3. červen až čtvrtek 10. červen, s dopravou letecky, z letiště Vídeň, s odletem za 254 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 29 %, v aktuální ceně 16087,- Kč.
 
Royal Garden Villas
Dovolená Kanárské ostrovy v létě 2021 v lokalitě Tenerife v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Royal Garden Villas, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 3. červen až čtvrtek 10. červen, s dopravou letecky, z letiště Vídeň, s odletem za 254 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 17 %, v aktuální ceně 58995,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 182 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Kanárské ostrovy podle měsíce odjezdu

Kanárské ostrovy All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal