Kanárský ostrov Gran Canaria
Kanárský ostrov La Palma
Bird of Paradise

Dovolená a Last Minute zájezdy Kanárské ostrovy v červnu 2021. Užijte si krásné počasí ☀️ v červnu na Kanárských ostrovech. Aktuální nabídka dovolené na Kanárských ostrovech v červnu 2021. Last Minute zájezdy na Kanárské ostrovy za nejvýhodnější ceny online.

Kanárské ostrovy    >    

Kanárské ostrovy červen 2021

Vyhledávání zájezdů

Kanárské ostrovy v červnu 2021 - dovolená a Last Minute

Hg Cristian Sur
Dovolená Kanárské ostrovy v létě 2021 v lokalitě Tenerife, v místě Los Cristianos v 3hvězdičkovém ubytování Hg Cristian Sur, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. červen až úterý 8. červen, s dopravou letecky, z letiště Vídeň, Budapešť, s odletem za 42 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 36 %, v aktuální ceně 14237,- CZK.

Vybavení hotelu: Vnější bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Lednička, Golf, Bar, Dětský bazén, Hotelová restaurace, Kavárna, Wifi zdarma, Kuchyňský kout.

Dostupnost: vzdálenost od pláže: 500 m.
 
Muthu Royal Park Albatros
Dovolená Kanárské ostrovy v létě 2021 v lokalitě Tenerife, v místě Golf Del Sur v 3hvězdičkovém ubytování Muthu Royal Park Albatros, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. červen až úterý 8. červen, s dopravou letecky, z letiště Vídeň, Budapešť, s odletem za 42 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 36 %, v aktuální ceně 14350,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 3.7 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

Vybavení hotelu: Klimatizace, Vnější bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Lednička, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Tenis, Golf, Surfování, Potápěčské centrum, Fitness, Animační programy, Bar, Bowling, Hotelová restaurace, Kavárna, Nonstop recepce, Půjčovna kol, Wifi zdarma, Kuchyňský kout.

Dostupnost: vzdálenost od pláže: 500 m, vzdálenost od centra města: 500 m, vzdálenost od letiště: 8 km.
 
Globales Acuario
Dovolená Kanárské ostrovy v létě 2021 v lokalitě Tenerife, v místě Puerto de la Cruz v 2hvězdičkovém ubytování Globales Acuario, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. červen až úterý 8. červen, s dopravou letecky, z letiště Vídeň, Budapešť, s odletem za 42 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 33 %, v aktuální ceně 14237,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 3.9 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).

Vybavení hotelu: Vnější bazén, Vnitřní bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Dětské hřiště, Golf, Surfování, Silnice kolem hotelu, Klidná lokalita, Bar, Hotelová doprava, Hotelová restaurace, Kavárna, Nonstop recepce, Půjčovna kol, Wifi zdarma.

Dostupnost: vzdálenost od pláže: 1,5 km, vzdálenost od centra města: 2 km, vzdálenost od letiště: 92 km.
 
Coral Compostela Beach Golf
Dovolená Kanárské ostrovy v létě 2021 v lokalitě Tenerife v 3hvězdičkovém ubytování Coral Compostela Beach Golf, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. červen až úterý 8. červen, s dopravou letecky, z letiště Vídeň, Budapešť, s odletem za 42 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 31 %, v aktuální ceně 14914,- Kč.
 
Piramides
Dovolená Kanárské ostrovy v létě 2021 v lokalitě Tenerife, v místě Playa de las Américas v 3hvězdičkovém ubytování Piramides, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. červen až úterý 8. červen, s dopravou letecky, z letiště Vídeň, Budapešť, s odletem za 42 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 31 %, v aktuální ceně 19030,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 3.3 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).

Vybavení hotelu: Vnější bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Lednička, Dětské hřiště, Dětský bazén, Animační programy, Bar, Hotelová doprava, Hotelová restaurace, Kavárna, Nonstop recepce, Kuchyňský kout.

Dostupnost: vzdálenost od pláže: 600 m, vzdálenost od centra města: 50 m.
 
Hovima La Pinta Beachfront Family Hotel
Dovolená Kanárské ostrovy v létě 2021 v lokalitě Tenerife, v místě Playa de las Américas v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hovima La Pinta Beachfront Family Hotel, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. červen až sobota 12. červen, s dopravou letecky, z letiště Budapešť, s odletem za 42 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou ultra all inclusive. Kategorie této nabídky: letní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 26 %, v aktuální ceně 45361,- Kč.

Vybavení hotelu: Klimatizace, Vnější bazén, Vnitřní bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Lednička, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Tenis, Volejbal, Golf, Surfování, Potápěčské centrum, Fitness, Bar, Hotelová restaurace, Nonstop recepce, Půjčovna kol, Wifi zdarma, Kuchyňský kout.

Dostupnost: vzdálenost od pláže: 0 m, vzdálenost od centra města: 1000 m, vzdálenost od letiště: 18 km.
 
Sol Tenerife
Dovolená Kanárské ostrovy v létě 2021 v lokalitě Tenerife, v místě Playa de las Américas v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Sol Tenerife, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. červen až sobota 12. červen, s dopravou letecky, z letiště Budapešť, s odletem za 42 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 22 %, v aktuální ceně 34360,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4.2 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).

Vybavení hotelu: Klimatizace, Vnější bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Minibar, Bar, Lednička, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Tenis, Volejbal, Golf, Surfování, Potápěčské centrum, Silnice kolem hotelu, Fitness, Animační programy, Hotelová restaurace, Nonstop recepce, Wifi zdarma, Kuchyňský kout.

Dostupnost: vzdálenost od pláže: 400 m, vzdálenost od centra města: 200 m, vzdálenost od letiště: 19 km.
 
Iberostar Sabila
Dovolená Kanárské ostrovy v létě 2021 v lokalitě Tenerife, v místě Costa Adeje v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Iberostar Sabila, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. červen až úterý 15. červen, s dopravou letecky, z letiště Budapešť, s odletem za 42 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 21 %, v aktuální ceně 66392,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.6 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

Vybavení hotelu: Klimatizace, Vnější bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Minibar, Bar, Tenis, Volejbal, Potápěčské centrum, Fitness, Animační programy, Bezbariérový přístup, Hotelová restaurace, Hotel bez dětí.

Dostupnost: vzdálenost od pláže: 150 m, vzdálenost od letiště: 21 km.
 
Hg Tenerife Sur
Dovolená Kanárské ostrovy v létě 2021 v lokalitě Tenerife, v místě Los Cristianos v 3hvězdičkovém ubytování Hg Tenerife Sur, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. červen až sobota 12. červen, s dopravou letecky, z letiště Budapešť, s odletem za 42 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 20 %, v aktuální ceně 22695,- CZK.

Vybavení hotelu: Vnější bazén, Vnitřní bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Lednička, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Golf, Fitness, Bar, Hotelová restaurace, Kavárna, Nonstop recepce, Kuchyňský kout.

Dostupnost: vzdálenost od pláže: 500 m, vzdálenost od letiště: 10 km.
 
Green Garden Resort And Suites
Dovolená Kanárské ostrovy v létě 2021 v lokalitě Tenerife, v místě Playa de las Américas v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Green Garden Resort And Suites, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. červen až sobota 12. červen, s dopravou letecky, z letiště Budapešť, s odletem za 42 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 17 %, v aktuální ceně 41583,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.8 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

Vybavení hotelu: Klimatizace, Vnější bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Lednička, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Tenis, Golf, Potápěčské centrum, Fitness, Animační programy, Bar, Hotelová restaurace, Nonstop recepce, Kuchyňský kout.

Dostupnost: vzdálenost od pláže: 500 m, vzdálenost od centra města: 1000 m.
 

Zobrazeno 1-10 z 1238 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaFirotourInviaTravel portal

Kanárské ostrovy podle měsíce odjezdu

Kanárské ostrovy All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaFirotourInviaTravel portal