Kanárský ostrov Gran Canaria
Kanárský ostrov La Palma
Bird of Paradise

Aktuální nabídka First Minute zájezdů na Kanárské ostrovy levně. ☀️ All Inclusive First Minute dovolená na Kanárských ostrovech 2021. First Moment pobyty Kanárské ostrovy za nejlepší ceny online. Kanárské ostrovy 2021.

Kanárské ostrovy    >    

First Minute Kanárské ostrovy - Kanárské ostrovy 2021

Vyhledávání zájezdů

First Minute podle termínu

Barceló Tenerife
Dovolená Kanárské ostrovy v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Tenerife v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Barceló Tenerife, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 30. červenec až pondělí 9. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 101 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, u moře, lázeňské, golfové levně se slevou 21 %, v aktuální ceně 40700,- CZK.

Vybavení hotelu: Klimatizace, Vnější bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Minibar, Bar, Dětský koutek, Dětský bazén, Tenis, Fitness, Animační programy, Bezbariérový přístup, Hotelová restaurace, Nonstop recepce.
 
Barceló Tenerife
Dovolená Kanárské ostrovy v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Tenerife v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Barceló Tenerife, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 30. červenec až pátek 13. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 101 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, u moře, lázeňské, golfové levně se slevou 21 %, v aktuální ceně 53100,- Kč.

Vybavení hotelu: Klimatizace, Vnější bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Minibar, Bar, Dětský koutek, Dětský bazén, Tenis, Fitness, Animační programy, Bezbariérový přístup, Hotelová restaurace, Nonstop recepce.
 
Gran Hotel Bahía Del Duque Resort & Spa
Dovolená Kanárské ostrovy v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Tenerife, v místě Costa Adeje v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Gran Hotel Bahía Del Duque Resort & Spa, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 30. červenec až pátek 13. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 101 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, u moře, lázeňské, golfové levně se slevou 17 %, v aktuální ceně 82500,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4.8 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).

Vybavení hotelu: Klimatizace, Vnější bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Minibar, Bar, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Tenis, Volejbal, Golf, Surfování, Potápěčské centrum, Fitness, Animační programy, Hotelová restaurace, Kavárna, Nonstop recepce, Půjčovna kol, Wifi zdarma, Kuchyňský kout.

Dostupnost: vzdálenost od pláže: 0 m, vzdálenost od centra města: 900 m, vzdálenost od letiště: 20 km.
 
Meliá Jardines Del Teide
Dovolená Kanárské ostrovy v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Tenerife v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Meliá Jardines Del Teide, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 30. červenec až pátek 13. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 101 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 17 %, v aktuální ceně 63900,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
 
Troya
Dovolená Kanárské ostrovy v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Tenerife, v místě Playa de las Américas v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Troya, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 30. červenec až pátek 6. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 101 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře, lázeňské levně se slevou 17 %, v aktuální ceně 28700,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4.4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).

Vybavení hotelu: Klimatizace, Vnější bazén, Vnitřní bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Minibar, Bar, Lednička, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Tenis, Golf, Klidná lokalita, Fitness, Animační programy, Hotelová restaurace, Kavárna, Půjčovna kol, Wifi zdarma.

Dostupnost: vzdálenost od pláže: 50 m, vzdálenost od letiště: 20 km.
 
Guayarmina Princess
Dovolená Kanárské ostrovy v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Tenerife, v místě Costa Adeje v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Guayarmina Princess, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 30. červenec až pátek 13. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 101 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 16 %, v aktuální ceně 58300,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.3 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

Vybavení hotelu: Klimatizace, Vnější bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Minibar, Bar, Lednička, Tenis, Volejbal, Surfování, Fitness, Animační programy, Bezbariérový přístup, Hotelová restaurace, Nonstop recepce, Hotel bez dětí.

Dostupnost: vzdálenost od pláže: 150 m, vzdálenost od letiště: 21 km.
 
Meliá Jardines Del Teide
Dovolená Kanárské ostrovy v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Tenerife v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Meliá Jardines Del Teide, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 30. červenec až pátek 13. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 101 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 16 %, v aktuální ceně 49600,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4.4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
 
Gf Victoria
Dovolená Kanárské ostrovy v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Tenerife, v místě Costa Adeje v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Gf Victoria, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 30. červenec až pondělí 9. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 101 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře, lázeňské levně se slevou 14 %, v aktuální ceně 81900,- Kč.

Vybavení hotelu: Klimatizace, Vnější bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Minibar, Bar, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Tenis, Surfování, Silnice kolem hotelu, Fitness, Hotelová restaurace, Půjčovna kol.

Dostupnost: vzdálenost od pláže: 500 m, vzdálenost od letiště: 20 km.
 
Gf Victoria
Dovolená Kanárské ostrovy v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Tenerife, v místě Costa Adeje v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Gf Victoria, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 30. červenec až pátek 6. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 101 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře, lázeňské levně se slevou 14 %, v aktuální ceně 49300,- CZK.

Vybavení hotelu: Klimatizace, Vnější bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Minibar, Bar, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Tenis, Surfování, Silnice kolem hotelu, Fitness, Hotelová restaurace, Půjčovna kol.

Dostupnost: vzdálenost od pláže: 500 m, vzdálenost od letiště: 20 km.
 
H10 Gran Tinerfe
Dovolená Kanárské ostrovy v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Tenerife, v místě Playa de las Américas v luxusním 4hvězdičkovém ubytování H10 Gran Tinerfe, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 30. červenec až pátek 6. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 101 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 14 %, v aktuální ceně 34300,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.8 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

Vybavení hotelu: Klimatizace, Vnější bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Minibar, Bar, Lednička, Tenis, Golf, Surfování, Silnice kolem hotelu, Klidná lokalita, Fitness, Animační programy, Bezbariérový přístup, Hotelová restaurace, Kavárna, Nonstop recepce, Půjčovna kol, Hotel bez dětí, Wifi zdarma.

Dostupnost: vzdálenost od pláže: 0 m, vzdálenost od centra města: 2 km, vzdálenost od letiště: 17 km.
 

Zobrazeno 1-10 z 5070 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaFirotourInviaTravel portal

Kanárské ostrovy podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaFirotourInviaTravel portal