Kanárský ostrov Gran Canaria
Kanárský ostrov La Palma
Bird of Paradise

Iberostar Playa Gaviotas Park v kanárské lokalitě Fuerteventura s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. Dovolená Kanárské ostrovy Fuerteventura 2019 - Iberostar Playa Gaviotas Park výhodně. Last Minute zájezdy do kanárské destinace Fuerteventura.

1Kanarskeostrovy.cz    >    
Fuerteventura    >    

Iberostar Playa Gaviotas Park

Vyhledávání zájezdů

Pobyty podle odjezdu

Iberostar Playa Gaviotas Park
Dovolená Kanárské ostrovy 2019 - Fuerteventura v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Iberostar Playa Gaviotas Park, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 31. leden až čtvrtek 7. únor, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 103 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, zimní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 6 % v aktuální ceně 27128,- Kč.
 
Iberostar Playa Gaviotas Park
Dovolená Kanárské ostrovy 2019 - Fuerteventura v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Iberostar Playa Gaviotas Park, s délkou 15 dní. Pobyt v termínu neděle 24. únor až neděle 10. březen, s dopravou letecky, z letiště Budapešť, s odletem za 127 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, zimní first minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 14 % v aktuální ceně 50398,- Kč.
 

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Fuerteventura podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal