Kanárský ostrov Gran Canaria
Kanárský ostrov La Palma
Bird of Paradise

Melia Fuerteventura (Ex. Melia Gorriones) v kanárské lokalitě Fuerteventura s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. Dovolená Kanárské ostrovy Fuerteventura 2019 - Melia Fuerteventura (Ex. Melia Gorriones) výhodně. Last Minute zájezdy do kanárské destinace Fuerteventura.

1Kanarskeostrovy.cz    >    
Fuerteventura    >    

Melia Fuerteventura (Ex. Melia Gorriones)

Vyhledávání zájezdů

Pobyty podle odjezdu

Meliá Gorriones / Melia Fuerteventura
RecenzeRecenzeRecenzeRecenzeRecenze
Dovolená Kanárské ostrovy 2019 - Fuerteventura v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Meliá Gorriones / Melia Fuerteventura, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 6. červen až čtvrtek 13. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 134 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, letní first minute zájezdy pobytové, u moře, lázeňské levně se slevou 15 % v aktuální ceně 24900,- Kč.
Melia Fuerteventura (Ex. Melia Gorriones): 4.5/5, hlasů: 30
 
Melia Fuerteventura (Ex. Melia Gorriones)
Dovolená Kanárské ostrovy 2019 - Fuerteventura v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Melia Fuerteventura (Ex. Melia Gorriones), s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pondělí 17. červen až pondělí 24. červen, s dopravou letecky, z letiště Vídeň, s odletem za 145 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 25 % v aktuální ceně 24891,- Kč.
 

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Fuerteventura podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal