All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Gran Canaria    >    

Eugenia Victoria - Kanárské ostrovy

Eugenia Victoria - Gran Canaria na Kanárských ostrovech 2022. Aktuální nabídka ubytování za nejlepší ceny online. Eugenia Victoria na Kanárských ostrovech v lokalitě Gran Canaria. Dovolená, Last Minute zájezdy a All Inclusive pobyty v kanárské lokalitě Gran Canaria 2022.

Eugenia Victoria - Kanárské ostrovy

Eugenia Victoria
★★★
 •  
  • 55 968 Kč
  • 42 536 Kč
 • - 24 %
 • Detail

  Dovolená Kanárské ostrovy na jaře 2022 v lokalitě Gran Canaria v 3hvězdičkovém ubytování Eugenia Victoria, v délce 15 dní - 14 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 17. březen až čtvrtek 31. březen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 53 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 24 %, aktuálně v ceně 42536,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování na Kanárské ostrovy v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí na Kanárských ostrovech.
  Eugenia Victoria
  ★★★
 •  
  • 56 415 Kč
  • 44 004 Kč
 • - 22 %
 • Detail

  Dovolená Kanárské ostrovy na jaře 2022 v resortu Gran Canaria v 3hvězdičkovém ubytování Eugenia Victoria od Invie v délce 15 dní - 14 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 13. dubna do středa 27. dubna s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Budapešť, s odletem za 80 dní. Pobyt se stravou all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu na Kanárských ostrovech. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu na Kanárské ostrovy. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 22 %, v aktuální online ceně 44004,- Kč.
  Eugenia Victoria
  ★★★
 •  
  • 17 327 Kč
  • 14 208 Kč
 • - 18 %
 • Detail

  Dovolená Kanárské ostrovy na jaře 2022 v lokalitě Gran Canaria v 3hvězdičkovém ubytování Eugenia Victoria, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu úterý 31. květen až úterý 7. červen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Katovice, s odletem za 128 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 18 %, aktuálně v ceně 14208,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování na Kanárské ostrovy v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí na Kanárských ostrovech.
  Eugenia Victoria
  ★★★
 •  
  • 24 937 Kč
  • 20 698 Kč
 • - 17 %
 • Detail

  Dovolená Kanárské ostrovy v létě 2022 v resortu Gran Canaria v 3hvězdičkovém ubytování Eugenia Victoria od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 22. června do středa 29. června s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Budapešť, s odletem za 150 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu na Kanárských ostrovech. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu na Kanárské ostrovy. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 17 %, v aktuální online ceně 20698,- Kč.
  Eugenia Victoria
  ★★★
 •  
  • 19 270 Kč
  • 16 187 Kč
 • - 16 %
 • Detail

  Dovolená Kanárské ostrovy v létě 2022 v lokalitě Gran Canaria v 3hvězdičkovém ubytování Eugenia Victoria, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu úterý 28. červen až úterý 5. červenec je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Katovice, s odletem za 156 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 16 %, aktuálně v ceně 16187,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování na Kanárské ostrovy v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí na Kanárských ostrovech.
  Eugenia Victoria
  ★★★
 •  
  • 40 680 Kč
  • 34 171 Kč
 • - 16 %
 • Detail

  Dovolená Kanárské ostrovy v létě o prázdninách 2022 v resortu Gran Canaria v 3hvězdičkovém ubytování Eugenia Victoria od Invie v délce 15 dní - 14 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 17. srpna do středa 31. srpna s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Budapešť, s odletem za 206 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu na Kanárských ostrovech. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu na Kanárské ostrovy. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 16 %, v aktuální online ceně 34171,- Kč.

  Ostrov Gran Canaria je z Kanárských ostrovů nejhustěji osídlený a také turisty nejvyhledávanější. Navštíví jej ročně až 1,5 milionu turistů. Díky své rozmanitosti a pestré krajině dostal tento ostrov přezdívku „miniaturní kontinent“. Správním střediskem Gran Canarie je půvabné historické městečko Las Palmas. Gran Canaria se může pochlubit zhruba 160ti písečnými plážemi na pobřeží dlouhém 236 kilometrů.

  Kanárské ostrovy - Kanáry jsou sopečného původu. Těchto sedm hlavních ostrovů leží v saharské Africe západně od Maroka o rozloze 7447 kilometrů čtverečních.

  Dovolenou Gran Canaria 2022/2023 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování na Kanárských ostrovech. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy na Kanárské ostrovy vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z na Kanárské ostrovy vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené na Kanárských ostrovech vybráním příslušného měsíce:

  Pobyt na Kanárských ostrovech si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si na Kanárských ostrovech z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Maledivy 2022, dovolenou Malta 2022, dovolenou Maroko 2022/2023 nebo například dovolenou Mauricius 2022/2023? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Německo.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2022 a 2023 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou na Kanárských ostrovech může být třeba doprava. Na dovolenou na Kanárské ostrovy 2022 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování na Kanárské ostrovy letecky 2022 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK pořádají zájezdy s odlety z letišť Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecký zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni. Z Polska můžete na dovolenou 2022 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci na Kanárských ostrovech si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou na Kanárských ostrovech můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování na Kanárských ostrovech pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Gran Canaria nebo sekci dovolená s dětmi.