Kanárský ostrov Gran Canaria
Kanárský ostrov La Palma
Bird of Paradise

Aktuální nabídka dovolené na Kanárských ostrovech v květnu 2021. Last Minute zájezdy na Kanárské ostrovy za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v květnu na Kanárských ostrovech. Kanárské ostrovy All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Květen na Kanárských ostrovech.

1Kanarskeostrovy.cz    >    

Dovolená na Kanárských ostrovech - květen 2021

Vyhledávání zájezdů

Last Minute zájezdy na Kanárské ostrovy v květnu 2021

Hotel R2 Bahia Playa Design
Dovolená Kanárské ostrovy 2021 - Fuerteventura v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel R2 Bahia Playa Design, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 20. květen až čtvrtek 3. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 321 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, jarní first minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 31049,- Kč.
 
Hotel R2 Rio Calma
Dovolená Kanárské ostrovy 2021 - Fuerteventura v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování Hotel R2 Rio Calma, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 27. květen až čtvrtek 10. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 328 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 31519,- Kč.
 

Zobrazeno 1-2 z 2 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Kanárské ostrovy podle měsíce odjezdu

Kanárské ostrovy All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal