Kanárský ostrov Gran Canaria
Kanárský ostrov La Palma
Bird of Paradise
1 Kanárské ostrovy    >    
Lanzarote    >    

Hotel Beatriz Playa & Spa

Vyhledávání zájezdů

Pobyty podle odjezdu

Hotel Beatriz Playa & Spa
Dovolená Kanárské ostrovy 2018 - Lanzarote v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Beatriz Playa & Spa, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu úterý 10. červenec až úterý 17. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 76 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 21774,- Kč.
 
Hotel Beatriz Playa & Spa
Dovolená Kanárské ostrovy 2019 - Lanzarote v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Beatriz Playa & Spa, s délkou 15 dní. Pobyt v termínu středa 23. leden až středa 6. únor, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 273 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, zimní first minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 28804,- Kč.
 
Hotel Beatriz Playa & Spa
Dovolená Kanárské ostrovy 2019 - Lanzarote v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Beatriz Playa & Spa, s délkou 15 dní. Pobyt v termínu středa 13. březen až středa 27. březen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 322 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, jarní first minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 29721,- Kč.
 

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Lanzarote podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal