Kanárský ostrov Gran Canaria
Kanárský ostrov La Palma
Bird of Paradise

Occidental Lanzarote Playa v kanárské lokalitě Lanzarote s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. Dovolená Kanárské ostrovy Lanzarote 2018/2019 - Occidental Lanzarote Playa výhodně. Last Minute zájezdy do kanárské destinace Lanzarote.

1Kanarskeostrovy.cz    >    
Lanzarote    >    

Occidental Lanzarote Playa

Vyhledávání zájezdů

Pobyty podle odjezdu

Occidental Lanzarote Playa
Dovolená Kanárské ostrovy 2018 - Lanzarote v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Occidental Lanzarote Playa, s délkou 15 dní. Pobyt v termínu středa 14. listopad až středa 28. listopad, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 55 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, podzimní zájezdy pobytové, sportovní, u moře, lázeňské, golfové levně se slevou 12 % v aktuální ceně 37700,- Kč.
 
Occidental Lanzarote Playa
Dovolená Kanárské ostrovy 2019 - Lanzarote v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Occidental Lanzarote Playa, s délkou 15 dní. Pobyt v termínu středa 27. březen až středa 10. duben, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 188 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, jarní first minute zájezdy pobytové, sportovní, u moře, lázeňské, golfové levně se slevou 12 % v aktuální ceně 37900,- Kč.
 
Occidental Lanzarote Playa
Dovolená Kanárské ostrovy 2019 - Lanzarote v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Occidental Lanzarote Playa, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu středa 24. duben až středa 1. květen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 216 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy pobytové, sportovní, u moře, lázeňské, golfové levně se slevou 14 % v aktuální ceně 20400,- Kč.
 

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Lanzarote podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal