Kanárský ostrov Gran Canaria
Kanárský ostrov La Palma
Bird of Paradise

Aktuální nabídka dovolené na Kanárských ostrovech v lázních za nejlepší ceny online. ☀️ All Inclusive a Last Minute pobyty v lázních na Kanárských ostrovech výhodně se slevou. Dotované lázeňské zájezdy pro seniory 55+. Kanárské ostrovy 2020 / 2021.

1Kanarskeostrovy.cz    >    

Kanárské lázně - Kanárské ostrovy 2020 / 2021

Vyhledávání zájezdů

Kanárské lázně podle termínu

Gran Hotel Bahía Del Duque Resort & Spa
Dovolená Kanárské ostrovy na podzim 2020 v lokalitě Tenerife v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Gran Hotel Bahía Del Duque Resort & Spa, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 27. listopad až pátek 11. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, u moře, lázeňské, golfové levně se slevou 3 %, v aktuální ceně 93200,- Kč.
 
Gran Meliá Palacio De Isora
Dovolená Kanárské ostrovy na podzim 2020 v lokalitě Tenerife v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Gran Meliá Palacio De Isora, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 27. listopad až pátek 11. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, lázeňské levně se slevou 3 %, v aktuální ceně 72400,- Kč.
 
Sheraton La Caleta Resort & Spa
Dovolená Kanárské ostrovy na podzim 2020 v lokalitě Tenerife v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Sheraton La Caleta Resort & Spa, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 27. listopad až pátek 11. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, lázeňské levně se slevou 3 %, v aktuální ceně 72600,- Kč.
 
Iberostar Selection Anthelia
Dovolená Kanárské ostrovy na podzim 2020 v lokalitě Tenerife v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Iberostar Selection Anthelia, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 27. listopad až pátek 11. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem pozítří. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, u moře, lázeňské, golfové levně se slevou 2 %, v aktuální ceně 102900,- Kč.
 
Villas Gran Hotel Bahía Del Duque Resort & Spa
Dovolená Kanárské ostrovy na podzim 2020 v lokalitě Tenerife v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Villas Gran Hotel Bahía Del Duque Resort & Spa, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 27. listopad až pátek 11. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, u moře, lázeňské, golfové levně se slevou 1 %, v aktuální ceně 216700,- Kč.
 
Villas Gran Hotel Bahía Del Duque Resort & Spa
Dovolená Kanárské ostrovy na podzim 2020 v lokalitě Tenerife v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Villas Gran Hotel Bahía Del Duque Resort & Spa, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 27. listopad až pátek 11. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, u moře, lázeňské, golfové levně se slevou 1 %, v aktuální ceně 236100,- Kč.
 
Seaside Grand Hotel Residencia
Dovolená Kanárské ostrovy na podzim 2020 v lokalitě Gran Canaria v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Seaside Grand Hotel Residencia, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 28. listopad až sobota 5. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem popozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, u moře, lázeňské, golfové levně se slevou 13 %, v aktuální ceně 64890,- Kč.
 
Seaside Grand Hotel Residencia
Dovolená Kanárské ostrovy na podzim 2020 v lokalitě Gran Canaria v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Seaside Grand Hotel Residencia, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 28. listopad až sobota 5. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, u moře, lázeňské, golfové levně se slevou 13 %, v aktuální ceně 61290,- Kč.
 
Paradise Costa Taurito
Dovolená Kanárské ostrovy na podzim 2020 v lokalitě Gran Canaria v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Paradise Costa Taurito, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 28. listopad až sobota 5. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem popozítří. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, lázeňské levně se slevou 10 %, v aktuální ceně 23190,- Kč.
 
Paradise Costa Taurito
Dovolená Kanárské ostrovy na podzim 2020 v lokalitě Gran Canaria v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Paradise Costa Taurito, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 28. listopad až sobota 12. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem popozítří. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, lázeňské levně se slevou 6 %, v aktuální ceně 39100,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 2249 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Kanárské ostrovy podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal