Kanárský ostrov Gran Canaria
Kanárský ostrov La Palma
Bird of Paradise

Dovolená Kanárské ostrovy v prosinci 2021. Aktuální nabídka dovolené na Kanárských ostrovech v prosinci 2021. Zájezdy Kanárské ostrovy za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v prosinci na Kanárských ostrovech.

Kanárské ostrovy    >    

Kanárské ostrovy prosinec 2021

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Kanárské ostrovy v prosinci 2021

Sol Tenerife
Dovolená Kanárské ostrovy v zimě 2021 v lokalitě Tenerife, v místě Playa de las Américas v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Sol Tenerife, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. prosinec až středa 8. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Vídeň, s odletem za 225 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 33 %, v aktuální ceně 18315,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4.2 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).

Vybavení hotelu: Klimatizace, Vnější bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Minibar, Bar, Lednička, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Tenis, Volejbal, Golf, Surfování, Potápěčské centrum, Silnice kolem hotelu, Fitness, Animační programy, Hotelová restaurace, Nonstop recepce, Wifi zdarma, Kuchyňský kout.

Dostupnost: vzdálenost od pláže: 400 m, vzdálenost od centra města: 200 m, vzdálenost od letiště: 19 km.
 
Sol Tenerife
Dovolená Kanárské ostrovy v zimě 2021 v lokalitě Tenerife, v místě Playa de las Américas v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Sol Tenerife, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 2. prosinec až čtvrtek 9. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Vídeň, s odletem za 226 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 32 %, v aktuální ceně 19394,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.2 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

Vybavení hotelu: Klimatizace, Vnější bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Minibar, Bar, Lednička, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Tenis, Volejbal, Golf, Surfování, Potápěčské centrum, Silnice kolem hotelu, Fitness, Animační programy, Hotelová restaurace, Nonstop recepce, Wifi zdarma, Kuchyňský kout.

Dostupnost: vzdálenost od pláže: 400 m, vzdálenost od centra města: 200 m, vzdálenost od letiště: 19 km.
 
Hovima Santa Maria
Dovolená Kanárské ostrovy v zimě 2021 v lokalitě Tenerife, v místě Costa Adeje v 3hvězdičkovém ubytování Hovima Santa Maria, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 4. prosinec až sobota 11. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Vídeň, Budapešť, s odletem za 228 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 31 %, v aktuální ceně 18480,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4.6 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).

Vybavení hotelu: Vnější bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma, TV, Lednička, Tenis, Surfování, Silnice kolem hotelu, Klidná lokalita, Animační programy, Bar, Bezbariérový přístup, Dětský bazén, Hotelová restaurace.

Dostupnost: vzdálenost od pláže: 300 m.
 
H10 Atlantic Sunset
Dovolená Kanárské ostrovy v zimě 2021 v lokalitě Tenerife, v místě Playa Paraiso v luxusním 5hvězdičkovém ubytování H10 Atlantic Sunset, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 4. prosinec až sobota 11. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Vídeň, Budapešť, s odletem za 228 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 30 %, v aktuální ceně 25872,- Kč.

Vybavení hotelu: Klimatizace, Vnější bazén, Vnitřní bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Minibar, Bar, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Golf, Fitness, Animační programy, Hotelová restaurace, Kavárna.

Dostupnost: vzdálenost od pláže: 150 m, vzdálenost od centra města: 150 m, vzdálenost od letiště: 30 km.
 
H10 Atlantic Sunset
Dovolená Kanárské ostrovy v zimě 2021 v lokalitě Tenerife, v místě Playa Paraiso v luxusním 5hvězdičkovém ubytování H10 Atlantic Sunset, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 4. prosinec až sobota 11. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Vídeň, Budapešť, s odletem za 228 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 27 %, v aktuální ceně 34775,- CZK.

Vybavení hotelu: Klimatizace, Vnější bazén, Vnitřní bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Minibar, Bar, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Golf, Fitness, Animační programy, Hotelová restaurace, Kavárna.

Dostupnost: vzdálenost od pláže: 150 m, vzdálenost od centra města: 150 m, vzdálenost od letiště: 30 km.
 
Sol Fuerteventura Jandia (Ex. Sol Jandia Mar)
Dovolená Kanárské ostrovy v zimě 2021 v lokalitě Fuerteventura v 3hvězdičkovém ubytování Sol Fuerteventura Jandia (Ex. Sol Jandia Mar), s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 4. prosinec až sobota 11. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Vídeň, s odletem za 228 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 23 %, v aktuální ceně 18588,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
 
H10 Tindaya
Dovolená Kanárské ostrovy v zimě 2021 v lokalitě Fuerteventura, v místě Costa Calma v luxusním 4hvězdičkovém ubytování H10 Tindaya, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 4. prosinec až sobota 11. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Vídeň, s odletem za 228 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 22 %, v aktuální ceně 21717,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4.6 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).

Vybavení hotelu: Klimatizace, Vnější bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Minibar, Bar, Lednička, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Potápěčské centrum, Tobogány, Klidná lokalita, Fitness, Animační programy, Bezbariérový přístup, Hotelová restaurace, Nonstop recepce, Půjčovna kol, Volejbal, Wifi zdarma.

Dostupnost: vzdálenost od pláže: 0 m, vzdálenost od centra města: 2 km, vzdálenost od letiště: 65 km.
 
H10 Ocean Dunas
Dovolená Kanárské ostrovy v zimě 2021 v lokalitě Fuerteventura v luxusním 4hvězdičkovém ubytování H10 Ocean Dunas, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 4. prosinec až sobota 11. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Vídeň, s odletem za 228 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 19 %, v aktuální ceně 21556,- Kč.
 
H10 Suites Lanzarote Gardens
Dovolená Kanárské ostrovy v zimě 2021 v lokalitě Lanzarote v luxusním 4hvězdičkovém ubytování H10 Suites Lanzarote Gardens, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 4. prosinec až sobota 11. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Vídeň, s odletem za 228 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 19 %, v aktuální ceně 23970,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4.6 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
 
Sol Puerto De La Cruz Tenerife (Ex. Tryp Puerto De La Cruz)
Dovolená Kanárské ostrovy v zimě 2021 v lokalitě Tenerife, v místě Puerto de la Cruz v 3hvězdičkovém ubytování Sol Puerto De La Cruz Tenerife (Ex. Tryp Puerto De La Cruz), s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 7. prosinec až úterý 21. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Budapešť, s odletem za 231 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 19 %, v aktuální ceně 28030,- Kč.

Vybavení hotelu: Klimatizace, Vnější bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Tenis, Surfování, Potápěčské centrum, Bar, Hotelová doprava, Hotelová restaurace, Nonstop recepce, Wifi zdarma.

Dostupnost: vzdálenost od pláže: 150 m, vzdálenost od centra města: 500 m.
 

Zobrazeno 1-10 z 93 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaFirotourInviaTravel portal

Kanárské ostrovy podle měsíce odjezdu

Kanárské ostrovy All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaFirotourInviaTravel portal