Kanárský ostrov Gran Canaria
Kanárský ostrov La Palma
Bird of Paradise

Dovolená Kanárské ostrovy v říjnu 2021. Aktuální nabídka dovolené na Kanárských ostrovech v říjnu 2021. Zájezdy Kanárské ostrovy za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v říjnu na Kanárských ostrovech.

Kanárské ostrovy    >    

Kanárské ostrovy říjen 2021

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Kanárské ostrovy v říjnu 2021

Gran Meliá Palacio De Isora
Dovolená Kanárské ostrovy na podzim 2021 v lokalitě Tenerife, v místě Alcalá v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Gran Meliá Palacio De Isora, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 1. říjen až pátek 15. říjen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 164 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře, lázeňské levně se slevou 21 %, v aktuální ceně 46700,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4.7 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).

Vybavení hotelu: Klimatizace, Vnější bazén, Vnitřní bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Minibar, Bar, Lednička, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Tenis, Golf, Surfování, Potápěčské centrum, Fitness, Animační programy, Domácí zvířata povolena, Hotelová restaurace, Nonstop recepce, Půjčovna kol, Wifi zdarma.

Dostupnost: vzdálenost od pláže: 200 m, vzdálenost od letiště: 45 km.
 
Blue Sea Callao Garden
Dovolená Kanárské ostrovy na podzim 2021 v lokalitě Tenerife v 3hvězdičkovém ubytování Blue Sea Callao Garden, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 1. říjen až pátek 8. říjen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 164 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 19 %, v aktuální ceně 16900,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 3.9 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
 
Gran Hotel Bahía Del Duque Resort & Spa
Dovolená Kanárské ostrovy na podzim 2021 v lokalitě Tenerife, v místě Costa Adeje v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Gran Hotel Bahía Del Duque Resort & Spa, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 1. říjen až pondělí 11. říjen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 164 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, u moře, lázeňské, golfové levně se slevou 17 %, v aktuální ceně 61200,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4.8 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).

Vybavení hotelu: Klimatizace, Vnější bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Minibar, Bar, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Tenis, Volejbal, Golf, Surfování, Potápěčské centrum, Fitness, Animační programy, Hotelová restaurace, Kavárna, Nonstop recepce, Půjčovna kol, Wifi zdarma, Kuchyňský kout.

Dostupnost: vzdálenost od pláže: 0 m, vzdálenost od centra města: 900 m, vzdálenost od letiště: 20 km.
 
Tigotan Lovers & Friends Playa De Las Américas
Dovolená Kanárské ostrovy na podzim 2021 v lokalitě Tenerife, v místě Playa de las Américas v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Tigotan Lovers & Friends Playa De Las Américas, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 1. říjen až pátek 15. říjen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 164 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 17 %, v aktuální ceně 35300,- Kč.

Vybavení hotelu: Klimatizace, Vnější bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Minibar, Bar, Lednička, Tenis, Golf, Fitness, Animační programy, Hotelová restaurace, Půjčovna kol, Hotel bez dětí, Wifi zdarma.

Dostupnost: vzdálenost od pláže: 500 m, vzdálenost od letiště: 20 km.
 
Villas Gran Hotel Bahía Del Duque Resort & Spa
Dovolená Kanárské ostrovy na podzim 2021 v lokalitě Tenerife, v místě Costa Adeje v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Villas Gran Hotel Bahía Del Duque Resort & Spa, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 1. říjen až pátek 8. říjen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 164 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, u moře, lázeňské, golfové levně se slevou 17 %, v aktuální ceně 98300,- CZK.

Vybavení hotelu: Klimatizace, Vnější bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Minibar, Bar, Lednička, Dětský koutek, Domácí zvířata povolena, Hotelová restaurace, Wifi zdarma, Kuchyňský kout.

Dostupnost: vzdálenost od pláže: 200 m, vzdálenost od letiště: 20 km.
 
La Siesta
Dovolená Kanárské ostrovy na podzim 2021 v lokalitě Tenerife, v místě Playa de las Américas v luxusním 4hvězdičkovém ubytování La Siesta, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 1. říjen až pátek 8. říjen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 164 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, u moře, lázeňské, golfové levně se slevou 16 %, v aktuální ceně 26700,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.5 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

Vybavení hotelu: Klimatizace, Vnější bazén, Vnitřní bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Minibar, Bar, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Tenis, Volejbal, Golf, Fitness, Animační programy, Bezbariérový přístup, Bowling, Hotelová restaurace, Kavárna, Nonstop recepce, Půjčovna kol, Wifi zdarma.

Dostupnost: vzdálenost od pláže: 700 m, vzdálenost od centra města: 100 m, vzdálenost od letiště: 19 km.
 
Gf Gran Costa Adeje
Dovolená Kanárské ostrovy na podzim 2021 v lokalitě Tenerife, v místě Costa Adeje v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Gf Gran Costa Adeje, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 1. říjen až pondělí 11. říjen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 164 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře, lázeňské levně se slevou 15 %, v aktuální ceně 30100,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4.2 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).

Vybavení hotelu: Klimatizace, Vnější bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Minibar, Bar, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Tenis, Golf, Potápěčské centrum, Fitness, Animační programy, Bezbariérový přístup, Hotelová restaurace, Kavárna, Nonstop recepce, Půjčovna kol, Wifi zdarma.

Dostupnost: vzdálenost od pláže: 700 m, vzdálenost od centra města: 2 km, vzdálenost od letiště: 20 km.
 
H10 Las Palmeras
Dovolená Kanárské ostrovy na podzim 2021 v lokalitě Tenerife, v místě Playa de las Américas v luxusním 4hvězdičkovém ubytování H10 Las Palmeras, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 1. říjen až pátek 15. říjen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 164 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 15 %, v aktuální ceně 50900,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.3 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

Vybavení hotelu: Klimatizace, Vnější bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Minibar, Bar, Lednička, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Tenis, Volejbal, Fitness, Animační programy, Hotelová restaurace, Kavárna, Nonstop recepce, Půjčovna kol, Wifi zdarma.

Dostupnost: vzdálenost od pláže: 500 m, vzdálenost od letiště: 19 km.
 
Gf Victoria
Dovolená Kanárské ostrovy na podzim 2021 v lokalitě Tenerife, v místě Costa Adeje v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Gf Victoria, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 1. říjen až pondělí 11. říjen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 164 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře, lázeňské levně se slevou 14 %, v aktuální ceně 72400,- CZK.

Vybavení hotelu: Klimatizace, Vnější bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Minibar, Bar, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Tenis, Surfování, Silnice kolem hotelu, Fitness, Hotelová restaurace, Půjčovna kol.

Dostupnost: vzdálenost od pláže: 500 m, vzdálenost od letiště: 20 km.
 
Gf Victoria
Dovolená Kanárské ostrovy na podzim 2021 v lokalitě Tenerife, v místě Costa Adeje v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Gf Victoria, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 1. říjen až pondělí 11. říjen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 164 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře, lázeňské levně se slevou 14 %, v aktuální ceně 65200,- Kč.

Vybavení hotelu: Klimatizace, Vnější bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Minibar, Bar, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Tenis, Surfování, Silnice kolem hotelu, Fitness, Hotelová restaurace, Půjčovna kol.

Dostupnost: vzdálenost od pláže: 500 m, vzdálenost od letiště: 20 km.
 

Zobrazeno 1-10 z 1392 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaFirotourInviaTravel portal

Kanárské ostrovy podle měsíce odjezdu

Kanárské ostrovy All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaFirotourInviaTravel portal