Kanárský ostrov Gran Canaria
Kanárský ostrov La Palma
Bird of Paradise

Aktuální nabídka dovolené na Kanárských ostrovech v srpnu 2021. Last Minute zájezdy na Kanárské ostrovy za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v srpnu na Kanárských ostrovech. Kanárské ostrovy All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Srpen na Kanárských ostrovech.

1Kanarskeostrovy.cz    >    

Dovolená na Kanárských ostrovech - srpen 2021

Vyhledávání zájezdů

Last Minute zájezdy na Kanárské ostrovy v srpnu 2021

Hotel Meliá Fuerteventura
Dovolená Kanárské ostrovy v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Fuerteventura v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování Hotel Meliá Fuerteventura, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až neděle 15. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 313 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 28 %, v aktuální ceně 38159,- Kč.
 
Hotel Sheraton Fuerteventura Beach
Dovolená Kanárské ostrovy v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Fuerteventura v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Sheraton Fuerteventura Beach, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až neděle 15. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 313 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře, vhodné pro seniory levně se slevou 23 %, v aktuální ceně 58859,- Kč.
 
Hotel R2 Bahia Playa Design
Dovolená Kanárské ostrovy v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Fuerteventura v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel R2 Bahia Playa Design, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až neděle 15. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 313 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 21 %, v aktuální ceně 34279,- Kč.
 
Hotel Sbh Maxorata Resort
Dovolená Kanárské ostrovy v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Fuerteventura v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Sbh Maxorata Resort, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až neděle 8. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 313 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 20 %, v aktuální ceně 26399,- Kč.
 
Hotel Sheraton Fuerteventura Beach
Dovolená Kanárské ostrovy v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Fuerteventura v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Sheraton Fuerteventura Beach, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až neděle 15. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 313 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře, vhodné pro seniory levně se slevou 20 %, v aktuální ceně 70059,- Kč.
 
Hotel Sbh Costa Calma Beach
Dovolená Kanárské ostrovy v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Fuerteventura v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Sbh Costa Calma Beach, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až neděle 15. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 313 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 17 %, v aktuální ceně 37259,- Kč.
 
Hotel Sbh Monica Beach
Dovolená Kanárské ostrovy v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Fuerteventura v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Sbh Monica Beach, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až neděle 15. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 313 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 15 %, v aktuální ceně 42329,- Kč.
 
Green Garden Resort And Suites
Dovolená Kanárské ostrovy v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Tenerife v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Green Garden Resort And Suites, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 2. srpen až pondělí 16. srpen, s dopravou letecky, z letiště Budapešť, s odletem za 314 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 27 %, v aktuální ceně 48594,- Kč.
 
Hard Rock Hotel Tenerife
Dovolená Kanárské ostrovy v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Tenerife v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hard Rock Hotel Tenerife, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 2. srpen až pondělí 16. srpen, s dopravou letecky, z letiště Budapešť, s odletem za 314 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 21 %, v aktuální ceně 74321,- Kč.
 • Klimatizace
 • Vnější bazén
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
 • Minibar
 • Bar
 • Dětský koutek
 • Dětský bazén
 • Tenis
 • Volejbal
 • Golf
 • Fitness
 • Animační programy
 • Půjčovna kol
 • Wifi zdarma
 • Půjčovna aut/motorek
 
Melia Jardines Del Teide
Dovolená Kanárské ostrovy v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Tenerife v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Melia Jardines Del Teide, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 2. srpen až pondělí 16. srpen, s dopravou letecky, z letiště Budapešť, s odletem za 314 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 21 %, v aktuální ceně 72932,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 206 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Kanárské ostrovy podle měsíce odjezdu

Kanárské ostrovy All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal