Kanárský ostrov Gran Canaria
Kanárský ostrov La Palma
Bird of Paradise

Botanico The Oriental Spa Garden v kanárské lokalitě Tenerife s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. Dovolená Kanárské ostrovy Tenerife 2019 - Botanico The Oriental Spa Garden výhodně. Last Minute zájezdy do kanárské destinace Tenerife.

1Kanarskeostrovy.cz    >    
Tenerife    >    

Botanico The Oriental Spa Garden

Vyhledávání zájezdů

Pobyty podle odjezdu

Hotel Botanico
Dovolená Kanárské ostrovy 2019 - Tenerife v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Botanico, s délkou 15 dní. Pobyt v termínu pondělí 14. leden až pondělí 28. leden, s dopravou letecky, z letiště Budapešť, s odletem za 29 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní last minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 103826,- Kč.
 
Botánico
Dovolená Kanárské ostrovy 2019 - Tenerife v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Botánico, s délkou 11 dní. Pobyt v termínu pátek 22. únor až pondělí 4. březen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 68 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní first minute zájezdy pobytové, sportovní, u moře, lázeňské, golfové levně se slevou 11 % v aktuální ceně 49900,- Kč.
 
Hotel Botanico
Dovolená Kanárské ostrovy 2019 - Tenerife v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Botanico, s délkou 11 dní. Pobyt v termínu pátek 19. duben až pondělí 29. duben, s dopravou letecky, z letiště Budapešť, s odletem za 124 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 73310,- Kč.
 
Botanico The Oriental Spa Garden
Dovolená Kanárské ostrovy 2019 - Tenerife v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Botanico The Oriental Spa Garden, s délkou 16 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 13. červen až pátek 28. červen, s dopravou letecky, z letiště Katovice, s odletem za 179 dní. Rekreace od Invia se stravou dle programu, letní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 % v aktuální ceně 54314,- Kč.
 

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Tenerife podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal