Kanárský ostrov Gran Canaria
Kanárský ostrov La Palma
Bird of Paradise

Iberostar Anthelia v kanárské lokalitě Tenerife s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. Dovolená Kanárské ostrovy Tenerife 2018 - Iberostar Anthelia výhodně. Last Minute zájezdy do kanárské destinace Tenerife.

1Kanarskeostrovy.cz    >    
Tenerife    >    

Iberostar Anthelia

Vyhledávání zájezdů

Pobyty podle odjezdu

Iberostar Anthelia
Dovolená Kanárské ostrovy 2018 - Tenerife v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Iberostar Anthelia, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pondělí 3. září až pondělí 10. září, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 100 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, podzimní first minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 56773,- Kč.
 
Iberostar Anthelia
Dovolená Kanárské ostrovy 2018 - Tenerife v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Iberostar Anthelia, s délkou 15 dní. Pobyt v termínu sobota 29. září až sobota 13. říjen, s dopravou letecky, z letiště Vídeň, s odletem za 126 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, podzimní first minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 104274,- Kč.
 
Iberostar Anthelia
Dovolená Kanárské ostrovy 2018 - Tenerife v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Iberostar Anthelia, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pátek 12. říjen až pátek 19. říjen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 139 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy pobytové, sportovní, u moře, lázeňské, golfové v aktuální ceně 43500,- Kč.
 

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Tenerife podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal