Kanárský ostrov Gran Canaria
Kanárský ostrov La Palma
Bird of Paradise

Jardín Tropical s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. ☀️ Jardín Tropical na Kanárských ostrovech v lokalitě Tenerife. Dovolená, Last Minute zájezdy a All Inclusive pobyty v kanárské lokalitě Tenerife 2020.

1Kanarskeostrovy.cz    >    
Tenerife    >    

Kanárské ostrovy 2020 - Jardín Tropical

Vyhledávání zájezdů

Jardín Tropical - Tenerife na Kanárských ostrovech

Jardín Tropical
Dovolená Kanárské ostrovy na podzim 2020 v lokalitě Tenerife v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Jardín Tropical, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 2. říjen až pátek 16. říjen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, u moře, lázeňské, golfové, v aktuální ceně 54600,- Kč.
 
Jardín Tropical
Dovolená Kanárské ostrovy na podzim 2020 v lokalitě Tenerife v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Jardín Tropical, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 16. říjen až pátek 30. říjen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 21 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, u moře, lázeňské, golfové, v aktuální ceně 77600,- Kč.
 
Jardín Tropical
Dovolená Kanárské ostrovy na podzim 2020 v lokalitě Tenerife v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Jardín Tropical, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 30. říjen až pátek 6. listopad, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 35 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy pobytové, sportovní, u moře, lázeňské, golfové, v aktuální ceně 36900,- Kč.
 
Jardín Tropical
Dovolená Kanárské ostrovy na podzim 2020 v lokalitě Tenerife v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Jardín Tropical, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 6. listopad až pátek 20. listopad, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 42 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy pobytové, sportovní, u moře, lázeňské, golfové levně se slevou 20 %, v aktuální ceně 81900,- Kč.
 
Jardín Tropical
Dovolená Kanárské ostrovy na podzim 2020 v lokalitě Tenerife v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Jardín Tropical, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 13. listopad až pátek 27. listopad, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 49 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy pobytové, sportovní, u moře, lázeňské, golfové levně se slevou 20 %, v aktuální ceně 79400,- Kč.
 
Jardín Tropical
Dovolená Kanárské ostrovy na podzim 2020 v lokalitě Tenerife v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Jardín Tropical, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 20. listopad až pátek 4. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 56 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy pobytové, sportovní, u moře, lázeňské, golfové levně se slevou 20 %, v aktuální ceně 73700,- Kč.
 
Jardín Tropical
Dovolená Kanárské ostrovy na podzim 2020 v lokalitě Tenerife v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Jardín Tropical, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 27. listopad až pátek 11. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 63 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, u moře, lázeňské, golfové levně se slevou 20 %, v aktuální ceně 44100,- Kč.
 
Jardín Tropical
Dovolená Kanárské ostrovy na podzim 2020 v lokalitě Tenerife v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Jardín Tropical, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 27. listopad až pátek 11. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 63 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, u moře, lázeňské, golfové levně se slevou 20 %, v aktuální ceně 70200,- Kč.
 
Jardín Tropical
Dovolená Kanárské ostrovy v zimě 2020 v lokalitě Tenerife v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Jardín Tropical, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 11. prosinec až pátek 25. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 77 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, u moře, lázeňské, golfové levně se slevou 20 %, v aktuální ceně 64600,- Kč.
 
Jardín Tropical
Dovolená Kanárské ostrovy v zimě 2021 v lokalitě Tenerife v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Jardín Tropical, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 25. prosinec až pátek 1. leden, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 91 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute silvestr 2020/2021, zájezdy pobytové, sportovní, u moře, lázeňské, golfové levně se slevou 14 %, v aktuální ceně 53800,- Kč.
 

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Tenerife podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal