Kanárský ostrov Gran Canaria
Kanárský ostrov La Palma
Bird of Paradise

Vincci Tenerife Golf Hotel v kanárské lokalitě Tenerife s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. Dovolená Kanárské ostrovy Tenerife 2018/2019 - Vincci Tenerife Golf Hotel výhodně. Last Minute zájezdy do kanárské destinace Tenerife.

1Kanarskeostrovy.cz    >    
Tenerife    >    

Vincci Tenerife Golf Hotel

Vyhledávání zájezdů

Pobyty podle odjezdu

Vincci Tenerife Golf Hotel
Dovolená Kanárské ostrovy 2018 - Tenerife v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Vincci Tenerife Golf Hotel, s délkou 15 dní. Pobyt v termínu pátek 9. listopad až pátek 23. listopad, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 84 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní first minute zájezdy pobytové, sportovní, u moře, lázeňské, golfové levně se slevou 15 % v aktuální ceně 30100,- Kč.
 
Vincci Tenerife Golf Hotel
Dovolená Kanárské ostrovy 2019 - Tenerife v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Vincci Tenerife Golf Hotel, s délkou 15 dní. Pobyt v termínu pondělí 14. leden až pondělí 28. leden, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 150 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, zimní first minute zájezdy pobytové, sportovní, u moře, lázeňské, golfové levně se slevou 14 % v aktuální ceně 42500,- Kč.
 
Vincci Tenerife Golf Hotel
Dovolená Kanárské ostrovy 2019 - Tenerife v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Vincci Tenerife Golf Hotel, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pondělí 18. únor až pondělí 25. únor, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 185 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy pobytové, sportovní, u moře, lázeňské, golfové levně se slevou 15 % v aktuální ceně 26400,- Kč.
 

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Tenerife podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal