Kanárský ostrov Gran Canaria
Kanárský ostrov La Palma
Bird of Paradise

Aktuální nabídka Ultra All Inclusive dovolené na Kanárských ostrovech. ☀️ Last Minute Ultra All Inclusive zájezdy na Kanárské ostrovy s neomezenou konzumací jídla, alkoholických i nealkoholických nápojů. Ultra All Inclusive pobyty letecky s ubytováním a službami v ceně levně. Kanárské ostrovy 2021.

Kanárské ostrovy    >    

Ultra All Inclusive Kanárské ostrovy - Kanárské ostrovy 2021

Vyhledávání zájezdů

Ultra All Inclusive Kanárské ostrovy podle termínu

Barceló Santiago
Dovolená Kanárské ostrovy na jaře 2021 v lokalitě Tenerife v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Barceló Santiago, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 14. květen až pátek 28. květen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 24 dní. Rekreace od Invia se stravou ultra all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře, lázeňské levně se slevou 19 %, v aktuální ceně 48190,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4.4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
 
Hovima Jardin Caleta
Dovolená Kanárské ostrovy na jaře 2021 v lokalitě Tenerife, v místě La Caleta v 3hvězdičkovém ubytování Hovima Jardin Caleta, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 20. květen až čtvrtek 27. květen, s dopravou letecky, z letiště Vídeň, s odletem za 30 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou ultra all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 25 %, v aktuální ceně 22526,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.5 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

Vybavení hotelu: Klimatizace, Vnější bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Minibar, Dětský koutek, Dětské hřiště, Golf.

Dostupnost: vzdálenost od pláže: 300 m.
 
Barceló Santiago
Dovolená Kanárské ostrovy na jaře 2021 v lokalitě Tenerife v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Barceló Santiago, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 24. květen až pondělí 7. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 34 dní. Rekreace od Invia se stravou ultra all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové, u moře, lázeňské levně se slevou 19 %, v aktuální ceně 48190,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4.4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
 
Hovima La Pinta Beachfront Family Hotel
Dovolená Kanárské ostrovy v létě 2021 v lokalitě Tenerife, v místě Playa de las Américas v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hovima La Pinta Beachfront Family Hotel, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. červen až sobota 12. červen, s dopravou letecky, z letiště Budapešť, s odletem za 42 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou ultra all inclusive. Kategorie této nabídky: letní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 26 %, v aktuální ceně 45361,- Kč.

Vybavení hotelu: Klimatizace, Vnější bazén, Vnitřní bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Lednička, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Tenis, Volejbal, Golf, Surfování, Potápěčské centrum, Fitness, Bar, Hotelová restaurace, Nonstop recepce, Půjčovna kol, Wifi zdarma, Kuchyňský kout.

Dostupnost: vzdálenost od pláže: 0 m, vzdálenost od centra města: 1000 m, vzdálenost od letiště: 18 km.
 
Be Live Experience Lanzarote Beach
Dovolená Kanárské ostrovy v létě 2021 v lokalitě Lanzarote, v místě Costa Teguise v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Be Live Experience Lanzarote Beach, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu středa 2. červen až středa 16. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 43 dní. Rekreace od Invia se stravou ultra all inclusive. Kategorie této nabídky: letní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 16 %, v aktuální ceně 37900,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4.4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).

Vybavení hotelu: Klimatizace, Vnější bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Dětský koutek, Golf, Surfování, Potápěčské centrum, Fitness, Animační programy, Bar, Hotelová restaurace, Kuchyňský kout.

Dostupnost: vzdálenost od pláže: 0 m, vzdálenost od letiště: 15 km.
 
Barceló Santiago
Dovolená Kanárské ostrovy v létě 2021 v lokalitě Tenerife v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Barceló Santiago, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 11. červen až pondělí 21. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 52 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou ultra all inclusive. Kategorie této nabídky: letní zájezdy pobytové, u moře, lázeňské levně se slevou 12 %, v aktuální ceně 40600,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
 
Be Live Experience Lanzarote Beach
Dovolená Kanárské ostrovy v létě 2021 v lokalitě Lanzarote, v místě Costa Teguise v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Be Live Experience Lanzarote Beach, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 13. červen až čtvrtek 24. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 54 dní. Rekreace od Invia se stravou ultra all inclusive. Kategorie této nabídky: letní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 15 %, v aktuální ceně 32200,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4.4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).

Vybavení hotelu: Klimatizace, Vnější bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Dětský koutek, Golf, Surfování, Potápěčské centrum, Fitness, Animační programy, Bar, Hotelová restaurace, Kuchyňský kout.

Dostupnost: vzdálenost od pláže: 0 m, vzdálenost od letiště: 15 km.
 
Barceló Santiago
Dovolená Kanárské ostrovy v létě 2021 v lokalitě Tenerife v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Barceló Santiago, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 14. červen až pondělí 28. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 55 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou ultra all inclusive. Kategorie této nabídky: letní zájezdy pobytové, u moře, lázeňské levně se slevou 12 %, v aktuální ceně 52700,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
 
Don Gregory By Dunas
Dovolená Kanárské ostrovy v létě 2021 v lokalitě Gran Canaria, v místě San Augustín v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Don Gregory By Dunas, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu středa 16. červen až středa 30. červen, s dopravou letecky, z letiště Budapešť, s odletem za 57 dní. Rekreace od Invia se stravou ultra all inclusive. Kategorie této nabídky: letní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 20 %, v aktuální ceně 45053,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4.6 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).

Vybavení hotelu: Klimatizace, Vnější bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Minibar, Bar, Lednička, Tenis, Golf, Surfování, Potápěčské centrum, Klidná lokalita, Fitness, Animační programy, Hotelová restaurace, Nonstop recepce, Hotel bez dětí, Wifi zdarma.

Dostupnost: vzdálenost od pláže: 0 m, vzdálenost od letiště: 26 km.
 
Barceló Santiago
Dovolená Kanárské ostrovy v létě 2021 v lokalitě Tenerife v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Barceló Santiago, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 18. červen až pátek 2. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 59 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou ultra all inclusive. Kategorie této nabídky: letní zájezdy pobytové, u moře, lázeňské levně se slevou 12 %, v aktuální ceně 52900,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
 

Zobrazeno 1-10 z 104 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaFirotourInviaTravel portal

Kanárské ostrovy podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaFirotourInviaTravel portal